Taşımacılık sektöründe ambalajlı ürünlerin kolay bir şekilde bir yerde n başka bir yere kolaylıkla taşınmasını sağlayan forklift  gibi özel taşıma araçlarıyla taşıma imkan sunan Euro palet, Avrupa Palet Birliği tarafından belirtilmiş standartlara uygun üretilmiş palet çeşitleridir. Kurutulmuş ahşap kullanılarak hazırlanan Euro paletler, uzun yıllar dayanıklılık gösteren mantar oluşumunun yaşanmadığı özel palet çeşitleridir.

Sizlerde ihtiyaç duyduğunuz palet ihtiyaçlarınızda uluslararası standartlara sahip Euro palet ile işinizi kusursuzca yerine getirmek isterseniz yeni ürün isterseniz ikinci el Euro paletlerimizden yararlanabilirsiniz. Bütçenize uygun çeşitli ürün alternatiflerimiz ile minimum masraflarla işinize çözümler bulabilirsiniz.

İstanbul palet olarak firmamız, uzun yıllardır palet sektöründe başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’nin ihtiyaçlarını en ekonomik biçimde karşılamaktadır. Sınırsız stok kapasitesi il e ihtiyaç duyduğunuz sayıda paleti gün içerisinde kolayca temin edebilirsiniz.

Euro palet ihtiyaçlarınızın dışında, ahşap, plastik, tahta, ikinci el palet, ihracat sandığı gibi farklı palet çeşitlerini de stoklarında bulunduran firmamız, işinize özel farklı çözümler sunan palet çeşitlerini en zengin alternatifleri ile siz değerli müşterilerimizin satışına sunmaktadır.

Euro palet çakım işlemleri tam otomatik, son teknoloji sistemleri ile gerçekleştirilmektedir

Sizlerde mutlaka Euro palet ile işinizi yerine getirmek durumunda olduğunuzda maliyetsiz bir şekilde istediğiniz ebatlarda tüm palet çeşitlerini kolayca bulabileceğiniz İstanbul palete uğramayı ihmal etmeyin.

euro palet 1
euro palet 3
euro palet
euro palet 4
euro palet 5
euro palet 6
euro palet 7
euro palet 8
euro palet 9