ihracat-sandiklari

Ülkemizin son dönemlerde artış gösteren nitelikli ürün ve bu ürünlere ait yedek parçaları içine alan son derece gelişmiş, dayanıklı, sağlam, uzun süre deforme olmak bilmeyen sağlam ambalajlama, riskli nakliye süreçlerine kolayca ayak uydurabilen içerisinde bulunan ürünleri karşı tarafa eksiksiz ve hasarsız bir şekilde  ulaştırabilen ihracat sandıkları günümüzün en çok aranan ihtiyaçları arasında bulunmaktadır.

İstanbul palet ihracat sandığı konusunda başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’nin lojistik nakliye işlemleri sırasında çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir.

Firmamız tasarlamış olduğu ihracat sandıklarını tasarlarken sağlamlık ve dayanıklılık testlerini uygulayarak müşterilerinin taleplerine karşılık veren kaliteli ve dayanıklı ürünleri sunmaktadır.

İhracat sandığı temini yanı sıra ikinci el palet satışı yapmakta olan firmamız ürün alternatifleri arasında yok yok. Tahta palet, plastik palet ve ahşap palet çeşitlerimizden ister sıfır modellerini isterseniz az kullanılmış hasarsız ikinci el modellerini tercih edebilirsiniz. Tercihleriniz doğrultusunda onlarca farklı ürün alternatiflerimizden yüzlerce alıp gidebilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimize palet, ihracat sandığı ve palet tamiri konusunda hizmet vermekte olan istanbul palet firmamız sadece bir telefon kadar yakında bulunmaktadır. Sınırsız bir stok kapasitesine sahip olan firmamız anlık ortaya çıkan palet ihtiyaçlarınıza en hızlı çözüm olabilmek adına durmadan yılmadan stoklarımızı sürekli büyütmekteyiz.

İhracat sandığı gibi çok aranan lojistik ambalaj ihtiyaçlarınızda bütçeniz, sarsmayacak fiyat politikalarına sahip firmamıza uğramadan palet ihtiyaçlarınızı karşılamayan.